اعمال زیبایی با هاشور ابرو

یکی از اعمال زیبایی که اخیرا مد شده ‌هاشور طبی ابرو است که ابروها را پرتر نشان می‌دهد و شکل ابرو را تغییر می‌دهد. هاشورکشی ابرو تقریبا مثل تاتوی ابرو است ولی اگر اعمال زیبایی مثل ‌هاشورکشی را افراد غیرحرفه‌ای انجام دهند، می‌تواند عوارض زیادی داشته باشد.انتخاب درست کدام است؟دکتر پوست, آرایشگران و یا میکروپیگمنتیشن؟

Image result for ‫هاشور ابرو چیست‬‎
چه افرادی صلاحیت‌ هاشورکشی ابرو را دارند ؟ دکتر پوست, آرایشگاه و یا میکروپیگمنتیشن؟

این روزها هر جور تغییری که بخواهید در چهره و ظاهرتان ایجاد کنید، کار غیرممکنی نیست. کافی است اراده کنید که گونه‌هایتان را پرتر یا لب‌هایتان را برجسته یا چروک‌های دور چشمتان را برطرف کنید. همه این کارها خیلی راحت انجام می‌گیرد و هر روز نیز به این فهرست بلندبالای خدمات زیبایی یک خدمت جدید اضافه می‌شود.

کشور ما جزو ۳ کشور اول مصرف‌کننده لوازم آرایش و اعمال جراحی زیبایی است و این آمار نشان می‌دهد تب زیبا شدن بین مردم کشورمان بالاتر از کشورهای دیگر است. یکی از اعمال زیبایی که اخیرا مد شده ‌هاشور طبی ابرو است که ابروها را پرتر نشان می‌دهد و شکل ابرو را تغییر می‌دهد. هاشورکشی ابرو تقریبا مثل تاتوی ابرو است ولی اگر اعمال زیبایی مثل ‌هاشورکشی را افراد غیرحرفه‌ای انجام دهند، می‌تواند عوارض زیادی داشته باشد. از سوی دیگر، متخصصان پوست نیز چنین اعمال زیبایی‌ای را انجام نمی‌دهند و حتی برخی از متخصصان پوست در مورد عوارض پوستی ایجادشده هشدار داده‌اند. حال سوال مهم این است که:
چه افرادی صلاحیت‌ هاشور ابرو  را دارند ؟
آیا نظارتی بر مراکزی که این کار را انجام می‌دهند وجود دارد؟