وسایل غیر ضروریِ خرید سیسمونی که لازم نیست بخرید

اگر شما هم از ان دسته افرادی هستید که دوست دارید یک خرید سیسمونی عالی داشته باشید قبل از هرچیز باید ضروریات و غیر ضروری ها را در خرید سیسمونی نوزاد بدانید . صرف هزینه های بالا برای تهیه یک سرویس سیمونی مجلل به جز هدر شدن پولتان نتیجه ی دیگری نخواهد داشت. 
Image result for ‫سیسمونی‬‎
بسیاری از خانم های باردار فقط با نگاه کردن به سیسمونی دیگران اقدام به خرید وسایل سیسمونی می کنند. در حالی که کافی است با یک نگاه به جیب خود و کمی چشم چرخاندن در فامیل متوجه شوند بسیاری از وسایل خریداری شده برای کودک حتی یک بار هم استفاده نمی شود. نیازهای واقعی نوزاد را بشناسید تا پول اضافه از جیبتان نرود.

وسایل غیر ضروریِ خرید  فروشگاه سیسمونی هشت پا که لازم نیست بخرید:

۱- آویز تخت نوزاد:شاید برای بسیاری از نوزادان این وسیله ابتدا جذاب به نظر برسد اما طولی نمی کشد که دیگر به آن نگاه هم نمی اندازند.

۲- چراغ خواب نوزاد:نوزادان کمتر از ۲ سال معنای ترس را نمی فهمند پس خریدن این چراغ نیز سودی ندارد و البته برای بینایی کودک نیز مضر است.خرید سیسمونی

خرید سیسمونی

 ۳- دماسنج اتاق:معمولا همه یادشان می رود این دستگاه را چک کنند چون دمای اتاق معمولا مناسب است.

۴- کهنه شور یا مینی واشر:شما خودتان می توانید لباس کودک را با پودر صابون و یا صابون بچه بشویید. بنابر این به یک دستگاه جداگانه برای شستن لباس نوزاد نیاز پیدا نمی کنید.

۵- صندلی غذا:شاید ابتدا کودک را بتوانید در آن بنشانید اما پس از مدتی او دیگر در این صندلی آرام و قرار نمی گیرد و دلش می خواهد در بغل شما بنشیند. پس خریدن آن بی فایده است.

۶- وان مخصوص نوزاد:برای حمام کردن کودک یک لگن کوچک کافی است. بسیاری از مادران نیز نوزادشان را در آغوش خود می گیرند و بدنش را می شویند.

۷- شانه و برس:پوست سر نوزادان در چند ماه اول بسیار حساس است و نیازی به شانه کردن ندارد.

۸- تشک خوشخواب و سرویس تشک تخت نوزاد:برای خوابیدن نوزاد یک تشک ساده و خوب کافی است.